WATTPAD

20. july 2016 at 12:34 | Simonnies |  Deníček
Čauky lidi :)

Za poslední půlrok se toho stalo vážně hodně. A jednou z těch méně důležitých věcí je samozřejmě i to, že jsem se, ehm, na blog jaksi vykašlala.
Nevím, kolik lidí to teď čte. Možná jeden človíček, možná vás je víc. Každopádně, moje aktivita na tomto blogu tak trošku klesla, ale to neznamená, že jsem své psaní vzdala. Btw, zní to jako nějaký proslov před bitvou. Tak trochu jako opilecký proslov před bitvou. Zpět k tématu.
Koncem ledna tohoto roku jsem si založila účet na Wattu a musím říct, že jsem s ním spokojená a moje labilní slátaniny mají vcelku úspěch :D. Co dokáže improvizace? No dost toho dokáže!

Zase. Ten můj opilecký proslov.

Každopádně. Budu psát hlavně tam. Sem si však půjdu vylívat své srdíčko :D. Ano. Vylívám si srdíčko na blog, kam ročně zabloudí možná dva lidi a to i tak omylem. Vítám tě, cizinče. Kdysi jsem psala básničky a jestli chceš, horor začíná v roce 2010, kdy jsem s blogískem začala. Mimochodem, i mně při čtení krvácí oči.

Ach Bože. Zase odbíhám.

Možná sem někdy přidám ještě nějakou svou povídku, při zázraku báseň, ale teď budu psát hlavně na Watt. Z osobních důvodů nebudu zmiňovat svoji přezdívku, to kvůli anonymitě, která je pro mě na té síti vcelku důležitá. Kdybyste náhodou jednou na mé storky narazili, dozvěděli byste se, proč.

To už se zase vracíme k tomu, že píšu totální slátaniny.

Ale snad si najdu aspoň každé dva dny každý týden každý měsíc čas, abych sem zas něco přidala. No uvidíme.

Deníček si povedu, to se nebojte :)))

Loveee, Siminikki

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama