Stíny v mysli

18. december 2015 at 20:19 | Simonnies |  Stíny v mysli
Hello guys!
Takže, nakonec jsem se rozhodla úplně zrušit mé předchozí plány s povídkami o dívce jménem Adrianna a přepsala jsem celou osnovu příběhu. Takže namísto obyčejných školských lásek apod. jsem si pro vás připravila nějaký ten nový fantasy svět :)
Možná se budu opakovat po jiných autorech, co se týče milostných trojúhelníků, nebo dokonce čtverců, ale přitom se pokusím vytvořit takový svět, který ještě moc lidí nenapadl... No, přiznávám, to asi nebude možné.
A ještě předtím než začnu přidávat jednotlivé kapitoly (nevím, jak často, teď budou Vánoce, takže bych teoreticky mohla mít nějaký ten týden čas, ale nevím, nevím. Za chvilku přijímačky, samé testy, projekty, úkoly...), tak si tady představíme některé "hrdiny" příběhu a celkový obsah.
Fotečky na dream cast jsem "šlohla" z google obrázků, takže se předem omlouvám za "porušení autorských práv", lidi!
Více v celém článku.

Mensové mají jednu zásadu- nikdo se nesmí o jejich existenci dozvědět.
Mallory Whiteheadová by si přála být normální. Opravdu normální americká teenagerka. Jenže to rozhodně není její osud, protože je to menska; bytost, která ovládá živlovou magii a bere si energii z Měsíce. Mensové jsou kvůli tomuto aktivní hlavně později odpoledne až do tří ráno. Jedna špatná vlastnost- setkání s těmito bytostmi může být velice nebezpečné- dokážou vyvolat halucinace, vymazat paměť a taky vám ukrást vaše sny. Mel kvůli tomuto svým vlastním druhem opovrhuje. Nechce lidem ubližovat. Chce žít s nimi, vytratit se z horského prostředí, obklopeného hustou mlhou a beznadějí. Taky je tu ještě jeden problém- vůdce jejího kmene ji chce provdat za svého synovce, Oriona, budoucího vůdce a nejnamyšlenějšího člověka pod sluncem. Orion o ni má sice zájem, ale to jenom proto, že Mallory ovládá vítr- jako jedna z mála mensů v kmenu.
Jenže když se ve "vesnici" objeví lidská holka jménem Riley, je všechno najednou vzhůru nohama. Riley je drzá, nespoutaná, úchvatná a krásná. Mel by chtěla být jako ona. A když se obě dívky dozví, že Riley čeká smrt, ví Mal přesně, co udělat.
I když se to příčí všem pravidlům.

Postavy:
Mallory Whiteheadová, 17y

Riley Josan, 17y

Orion Temshan, 20y

Spencer Callista, 19y

Mechelly Whitehead, 37y

Luna Harrey, 21y


A další /už bez fotky/
Garidan Temshan, 53y
Camrinna Archan, 18y
Blake Richelle. 40y
a dalšíé :))

....
Otázky do komentářů, prosím
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 doro6666 doro6666 | Email | 18. april 2018 at 23:01 | React

Who is this gay (Spenser) in real life?I just need to know his real name :-)  :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama