Anglie!

12. december 2015 at 19:45 | Simonnies |  Deníček
Hello people!
No, takže, zase jsem dlouho nepsala. Což mě trochu mrzí, ale poslední dobou absolutně nemám čas, učení, akce a podobně :(
A ještě jedna věc, o které teď chci napsat :) ANGLIE!
Ano. Z naší školy vybrali 10 lidí na týdenní zájezd do Anglie a já jsem byla mezi nimi, což je prima :D. Jeli jsme v sobotu ráno, cesta trvala 25 hodin. Uf. Jely ještě další dvě školy a průvodkyně ze Slovenska. Z naší třídy vybrali jenom mě, dvě kamarádky a jednoho spolužáka. Takže taková čtverka :)..
Docela jsem se bála cesty a toho, že něco pokazím, že se něco stane (stalo se, ale nešlo o život- no, jak se to vezme), ale opravdu to tam bylo úžasné!
Projeli jsme Německo, Belgii, Francii (Calais, na benzínce byli běženci, takže jsme si museli dávat pozor a s kamarádkou jsme radši ani nevycházeli z autobusu) a potom hurá do Portsmouthu.
Nákupy v Primarku a Starbucks, návštěva akvárka, Spinnaker Tower, Stonehenge, Salisbury Cathedral, Londýna (!), Transport muzea... :) dokonalé! :D
A taky docházka do školy, že... :)
K tomu naše čtyčlenná parta napsala báseň pro naši průvodkyni báseň, kterou zveřejním později :))
Jo a to, co se stalo :D
Úterý ( myslíš, že když mám záchvat, můžu jít nahoru? )
Večeře v hostitelské rodině, nugetky. Pohodička, až jsem najednou dostala menší astm. záchvatek :D a já na friendku: Hele, myslíš, že když mám záchvat, můžu jít nahoru, ehr-ehr, pro sprej?
Ta po tom žebříku (bydleli jsme v podkroví) vyběhla jak lasička :DDDDDD
Středa (sakra, kde mám mobil?!)
No, zapomněla jsem si mobil.
Čtvrtek 01- Naliješ mi prosím do toho vršku vodu?
Otázka v autobuse. Domyslete si.
Čtvrtek 02- Perlivá voda
Koupily jsme si (já a kamarádka) perlivou minerálku. Na London Eye jsme dostaly žížu. Tu vodu jsme nosily celý den v taškách.. No a pak jsme ty flašky nahoře otevřely a... :) zase polité kalhotyy..
Čtvrtek 03
Celý týden jsme hledali Fish and Chips. Až ve čtvrtek, Tower restaurace. 10 liber, ale stálo to za to. Čtyři lidi, dva talíře. Spolužák: takový socky. Opovažte se pít vlastní vodu.
Pátek nebezpečný odpad
Dostaly jsme od rodin sendviče a zapomněly je vyhodit. Vyhazovaly jsme to na benzínce a vedle koše byl i koš na nebezpečný odpad. Tak poznámka: ty sendviče patří do nebezpečného odpadu /byl to puch, jak../
-...... A další storky, jako třeba zaměnění liber za eura (jé, stojí to jen tři eura!), focení spících kamarádů, "dvojhlavý" děda (Libovej špek, kámo)... a takový :DDDDDDDDDDDDDD
Hned bych jela znovu!
Nashledanou, lidičky! Přidávám photos!
PS: z toho žebříku u Host. rodin jsme všechny spadly. Stejně tak z postelí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Milující "Zlatokopka" Milující "Zlatokopka" | Email | Web | 14. january 2016 at 15:31 | React

Jé pěkný článek a fotky taktéž. Mám strašně ráda ,když někdo na blogu píše deníček ,protže mě strašně baví číst o zažitcích druhých :) a tohoto jsem se i od srdce zasmála :)

2 Tucka Tucka | Email | Web | 19. january 2016 at 18:31 | React

Páni, koukam že jsi měla super zážitky, taky bych chtěla do Anglie...  :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama