Tvrdý dopad-1.díl

13. september 2013 at 19:36 | Simona Andrejcová |  Lovingess
Ahoj. Dnes jsem si pro Vás připravila první povídku z rubriky Lovingess. Je o šílené a namyšlené miliardářce Kleo, která si
svého života nevážila tak jak měla a přehlédla jedinečnou šanci vše napravit. Když si toho ale konečně všimla, už bylo pozdě.

1.DÍL


_______________________________________________________________________________________________________________
O prázdninách jsem byla s rodinou v Itálii. Nebylo to tam zrovna tak krásné, jako minulý rok ve Španělsku, ale aspoň něco. Ve firmě, kde můj otec pracuje, zkrachoval nějaký program. No, je to samozřejmě na něj. Na tatínka, který všechno zkazí. Ó, jaké sliby, když mi rodiče namlouvali, že tento rok pojedeme na Hawai. Vždy mi to slibují. A letos na to byly nejlepší podmínky do chvíle, když můj otčín všechno zpackal. Ale není to jediné, co zničil. I můj život je nadobro v háji.
Ano, myslíte si, že jsem malá rozmazlená potvora, ale to není pravda. Zkuste si to! Nemám nic! No jo. Ale vy neznáte ten pocit, když máte všechno, no přitom přece nemáte nic? To není rozmazlením, či tak. Ne, ne. Ale víte čím to je? Nemám nikoho, s kým bych si mohla povídat a taky nemůžu mít KLUKA!!! Je mi teprve šestnáct, ale už všemu rozumím. Skoro... Jediná věc, které nerozumím, je MÁMA.
Občas si koupí černou sukni a klobouček a to je všechno. Prý nesmíme moc utrácet a spíše šetřit na horší časy. Ano. Akorát že na horší časy už došlo. Nejeli jsme na Hawai do špičkového hotelu, jeli jsme do Itálie do jenom tříhvězdičkového hotelu! Bez obsluhy! Hrůza...
No nic. Právě teď se připravuji na internát. Můj starý soukromý učitel dostal infarkt a pánbíčku dej zemřel. Je mi to líto. Jiného soukromého učitele táta nesehnal. Takže budu muset chodit mezi ty normální prašivce CHUDÁKY bez peněz. Skoro bez peněz. Jsou to půlmilionáři. Snad bude aspoň někdo z nich na nějaké úrovni, nebo to bude šlechtický rod bez velké slávy. Doufejme. Snad bych nespadla tak hluboko, že bych se musela obtěžovat s nějakými chuďasy ne?
No, co na to říct. Asi nic. Jdeme se pobalit...:-D
Jedu limuzínou do té mé nové trapné školy. Je to šílené. Proč jsem spadla pod mou úroveň? Proč?!
Ale dobré. Škola vypadá staromódně a velikánsky, no nevím jestli zapadnu. Všude jsou takoví ti divní a obyčejní človíčci.
...POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 person judged this article.

Comments

1 BloomMidis BloomMidis | 14. september 2013 at 14:05 | React

Simi nejsi nahodou Simca z Rajh.... jestli jo zdravi te Majda (kamaradka od Jolci):-):-);-):-P

2 All€$a All€$a | Web | 20. september 2013 at 18:06 | React

Pěkný blog :)

3 Simča Simča | 26. september 2013 at 13:21 | React

[1]:Jo jsem to já, ahoj Majdi

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama