August 2013

Pejsci

31. august 2013 at 9:28 | Simona Andrejcová
Před třemi dny jsem konečně dostala pejska-konkrétně štěně, fenku Betty. Je černá a hrozně roztomilá. Má bílé tlapičky a bílé bříško. Příště Vám sem dám její fotku. Teď Vám sem napíšu básničku a vložím fotku pejska mé sestřenice. Tinky.

Někdo na dvorku štěkne,
Tvého hlasu se štěně lekne.
Malinká chlupatá kulička
vyvalí na tebe očička.

K tobě hlavu položí,
a skáče po nádvoří.
Ocáskem hbitě mrská,
nevrčí, ale prská!

Roztomilý malý štěně,
se k tobě tulí otevřeně!
Simona AndrejcováI PejsiI

Dům démonů-8. část

9. august 2013 at 10:41 | Simona Andrejcová |  Příběhy a různé
No, tak, co se stalo s rodinou Melindy Wilhentnové? Více v CELÉM ČLÁNKU!

Lovingess aneb nová rubrika

4. august 2013 at 21:55 | Simona Andrejcová
Ahoj, vytvořila jsem si rubriku pro mé nové příběhy, týkajíc se lásky, zklamání, poznání a porozumnění. Příběhy na sebe navzájem nenavazují, ale doufám, že se budou líbit. S pozdravem Siminikki

Pěkný zážitek...:-D

4. august 2013 at 16:49 | Simona Andrejcová
Povím Vám, co se mi včera stalo, když jsme jeli na koupák do Aqualendu.
Začalo to hezky. Pěkný den, slunečno, no my jsme se rozhodli, že pojedeme na koupaliště a vyzkoušíme nový Aqualand Moravia. Vydali jsme se na cestu a jeli jsme. Jelikož já se často na dlouhých cestách nudím, vzala jsem si nějakou dlouhou knížku a četla a četla. Nakonec jsme zastavili. Řekla jsem si, no sláva, už nemám co číst, už jsme tady... Vykoukla jsem z okénka a první slova, co mě napadla byla: "No ty brďo!" Před námi obrovitánská kolona a já jsem si jenom tak řekla:No, to asi bude na dlouho, tady tohle. K překvapení se ale kolona pohla už za dvě minuty, co jsme tam stáli a my jsme jeli. Kam...Směr pasohlávky. A k mému dalšímu překvapení... Ostatní tam měli také namířeno. Ale přece... Máma si nebyla jistá a tak jsme zastavili u benzínky, kam jsme se šli zeptat na cestu do Aqualandu. Mamka vyšla. S úsměvem na tváři. A: "Otevřela jsem dveře a šla jsem se zeptat. Ani jsem nemusela nic říkat. Hned věděli, na co se ptám. Dneska už se na to zeptalo plno lidí. Jedeme špatně, musíme to otočit." A tak jsme otočili. Ale před námi se začala otáčet hrooomada aut. Všichni jeli do aquaparku. Dojeli jsme. Zaparkování nám trvalo asi půl hodiny, ale dojeli jsme, zaparkovali a konečnľ jsme si to pořádně užili. Celá rodina!
Můj další příběh Vám napíšu jindy. Pá

HLášKA DNE!

4. august 2013 at 16:35 | Simona Andrejcová
Paní učitelka vyvolá žákyni Lilianu. Té trvá to, než odpoví celou minutu. Vojta už to nevydrží a prohlásí: "NAšE TŘíDA JE JAKO INTERNET EXPLORER!"